Je bent hier:

Nieuw in de opvang Nieve

Nieve zit al 2 jaar in de gemeente asiel Athisa. Ze is een sociale, vrolijke hond die geniet van aandacht en liefkozingen. Nieve begon af te vallen door ze te weinig eten kreeg omdat haar kennelpartner, met wie ze altijd goed had kunnen opschieten, haar begon te domineren en haar niet liet eten, en ze hadden al een paar woordenwisselingen gehad in de kennel die gelukkig niet ernstig waren geworden, maar de situatie werd steeds gespannener.

Er was geen andere kennel vrij en Nieve werd van nood maar verhuist naar de verpleegafdeling.
Tot overmaat van ramp testte ze positief op filaria en daar kunnen ze die behandeling niet verzorgen. Dus ze vroegen Canis y Felis om hulp voor haar. Die waren erg verdrietig om haar achteruitgang in de afgelopen weken te zien, dus ondanks alles hebben ze besloten om haar daar weg te halen en naar de opvang te brengen.

Sindsdien is ze Rocky's nieuwe partner met wie ze een geweldige vriendschap heeft gesmeed.
Aanstaande woensdag 10 juli krijgt ze haar eerste injectie met inmiticide tegen hartworm, samen met Kai die dinsdag en woensdag haar tweede en derde injectie krijgt.

Updates van Nieve in haar dagboekje op het forum, ook is Nieve op afstand te adopteren.