Het bot is flink beschadigd door de schot en een operatie om alles te herstellen kost 600 euro. Dit is heel veel geld.. en Canis y Felis hoopt dat ze het geld bij elkaar kunnen krijgen zodat Ocean geopereerd kan worden.
De baas van die vrijwilliger heeft de mams van Ocean mee naar huis genomen en de bedoeling is dat als Ocean geopereerd is dat Mams en Ocean in de opvang van Canis y Felis weer herenigd worden.
Ocean en haar moeder hadden een super leuk leven op de pier maar helaas kwam een gestoord iemand langs die de trekker overhaalde...... Ocean heeft het dan wel overleefd maar heeft wel een dure operatie nodig. Ocean is op zoek naar een fosterbaasje maar ook donaties voor de operatie zijn meer dan welkom.